Sunday, May 19, 2024
17.8 C
Skopje

Полицијата на нозе: Исчезна 18 годишно девојче во Македонија!

-Реклама-

Полицијата на нозе: Исчезна 18 годишно девојче во Македонија!

Реклама

На 20.04.2024 во 21:20 часот во Полициската станица Драчево, З.А.(42) од Скопје пријавила дека:

-Реклама-

Од домот се оддалечила нејзината ќерка Л.А.(18) од Скопје.

-Реклама-

Се преземаат мерки за расчистување на случајот, соопштија од МВР.

Повеќе информации очекуваме наскоро.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

Полицијата на нозе: Исчезна 18 годишно девојче во Македонија!

-Реклама-

Полицијата на нозе: Исчезна 18 годишно девојче во Македонија!

Реклама

На 20.04.2024 во 21:20 часот во Полициската станица Драчево, З.А.(42) од Скопје пријавила дека:

Од домот се оддалечила нејзината ќерка Л.А.(18) од Скопје.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот, соопштија од МВР.

Повеќе информации очекуваме наскоро.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО