Wednesday, May 22, 2024
14.8 C
Skopje

ВО ЖИВО: Боки 13 на гости кај Лазаров, поткастот за кој зборува цела Македонија

-Реклама-

Во моментов започнува еден од најгледаните поткасти во Македонија поточно поткастот на познатиот јутубер Стефан Лазаров.

Реклама

Денеска тој има ексклузивно интервју со Бојан Јовановски или попознат како Боки 13.

-Реклама-

На социјалните мрежи Боки 13 објави: „Денеска е денот“, па дополни дека подкастот е во 20 часот.

-Реклама-

Боки најави дека ќе зборува за сите прашања кои се во јавноста.

Моментално поткастот е во живо и може да го следите подолу:

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

ВО ЖИВО: Боки 13 на гости кај Лазаров, поткастот за кој зборува цела Македонија

-Реклама-

Во моментов започнува еден од најгледаните поткасти во Македонија поточно поткастот на познатиот јутубер Стефан Лазаров.

Реклама

Денеска тој има ексклузивно интервју со Бојан Јовановски или попознат како Боки 13.

На социјалните мрежи Боки 13 објави: „Денеска е денот“, па дополни дека подкастот е во 20 часот.

Боки најави дека ќе зборува за сите прашања кои се во јавноста.

Моментално поткастот е во живо и може да го следите подолу:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО