Wednesday, May 22, 2024
14.8 C
Skopje

ДРАМА ВО ЦЕНТАРОТ НА СКОПЈЕ: Жена пријавила дека била физички нападната од нејзиниот вонбрачен партнер

-Реклама-

ДРАМА ВО ЦЕНТАРОТ НА СКОПЈЕ:

Реклама

Вчера попладне во 13.00 часот во СВР Скопје, 48-годишна жена пријавила дека:

-Реклама-

На 21.04.2024 околу 00.15 часот на подрачјето на Центар била физички нападната од нејзиниот вонбрачен партнер.

-Реклама-

Се работи 49-годишниот М.М. од Скопје, извести МВР.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

ДРАМА ВО ЦЕНТАРОТ НА СКОПЈЕ: Жена пријавила дека била физички нападната од нејзиниот вонбрачен партнер

-Реклама-

ДРАМА ВО ЦЕНТАРОТ НА СКОПЈЕ:

Реклама

Вчера попладне во 13.00 часот во СВР Скопје, 48-годишна жена пријавила дека:

На 21.04.2024 околу 00.15 часот на подрачјето на Центар била физички нападната од нејзиниот вонбрачен партнер.

Се работи 49-годишниот М.М. од Скопје, извести МВР.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО