Wednesday, May 22, 2024
14.8 C
Skopje

(ФОТО) Познататата балканска ѕвезда итно хоспитализирана, раперот Раста со неподносливи болки

-Реклама-

(ФОТО) Познататата балканска ѕвезда итно хоспитализирана

Реклама

Раперот Стефан Ѓуриќ – Раста денеска е итно хоспитализиран.

-Реклама-

Во болница дошол со силни болки, а го донела неговата девојка Марија Балабан.

-Реклама-

Според Телеграф, Раста отишол во болница поради неподносливи болки во ‘рбетот.

Наскоро повеќе информации.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

(ФОТО) Познататата балканска ѕвезда итно хоспитализирана, раперот Раста со неподносливи болки

-Реклама-

(ФОТО) Познататата балканска ѕвезда итно хоспитализирана

Реклама

Раперот Стефан Ѓуриќ – Раста денеска е итно хоспитализиран.

Во болница дошол со силни болки, а го донела неговата девојка Марија Балабан.

Според Телеграф, Раста отишол во болница поради неподносливи болки во ‘рбетот.

Наскоро повеќе информации.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО