Wednesday, May 22, 2024
14.8 C
Skopje

Димитар Апасиев се огласи пред малку со фејсбук соопштение (ФОТО)

-Реклама-

Димитар Апасиев се огласи пред малку со фејсбук соопштение: “

Реклама

Апасиев лидерот на Левица со фејсбук статус: “Браќата” можат да се вратат од Швицарска, за да ви гласаат градоначалник на Кичево.

-Реклама-

А ти не можеш од Скопје да се вратиш до Неготино, за да ГЛАСАШ на избори!?

-Реклама-

Епа, затоа, они ќе имаат три држави, а ти ниту една. Од ТЕБЕ зависи, не туку кукај! ✌️#Гласам – стои во соопштението на Апасиев.

До сега изборите се одвиваат непречено без никаква поголеми прекини или нерегуларности.

Излезноста до 9 часот беше нешто повеќе од 4 проценти.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

Димитар Апасиев се огласи пред малку со фејсбук соопштение (ФОТО)

-Реклама-

Димитар Апасиев се огласи пред малку со фејсбук соопштение: “

Реклама

Апасиев лидерот на Левица со фејсбук статус: “Браќата” можат да се вратат од Швицарска, за да ви гласаат градоначалник на Кичево.

А ти не можеш од Скопје да се вратиш до Неготино, за да ГЛАСАШ на избори!?

Епа, затоа, они ќе имаат три држави, а ти ниту една. Од ТЕБЕ зависи, не туку кукај! ✌️#Гласам – стои во соопштението на Апасиев.

До сега изборите се одвиваат непречено без никаква поголеми прекини или нерегуларности.

Излезноста до 9 часот беше нешто повеќе од 4 проценти.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО