Sunday, May 19, 2024
17.8 C
Skopje

УЖАСНА ВЕСТ ВО МАКЕДОНИЈА ДЕНЕСКА: Силувана малолетничка во Македонија, дедото го пријавил случајот

-Реклама-

УЖАСНА ВЕСТ ВО МАКЕДОНИЈА ДЕНЕСКА:

Реклама

На 23.04.2024 во 09:30 часот во СВР Скопје, 61-годишен скопјанец пријавил дека:

-Реклама-

На подрачјето на Шуто Оризари врз неговата малолетна внука била извршена обљуба од страна на Е.С.

-Реклама-

Со силувачот, според пријавата, девојчето било во љубовна врска.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

УЖАСНА ВЕСТ ВО МАКЕДОНИЈА ДЕНЕСКА: Силувана малолетничка во Македонија, дедото го пријавил случајот

-Реклама-

УЖАСНА ВЕСТ ВО МАКЕДОНИЈА ДЕНЕСКА:

Реклама

На 23.04.2024 во 09:30 часот во СВР Скопје, 61-годишен скопјанец пријавил дека:

На подрачјето на Шуто Оризари врз неговата малолетна внука била извршена обљуба од страна на Е.С.

Со силувачот, според пријавата, девојчето било во љубовна врска.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО