Wednesday, May 22, 2024
14.8 C
Skopje

Тешка несреќа на Моравскиот коридор: Повеќе возила удрени, сообраќајот е во прекин

-Реклама-

Тешка несреќа на Моравскиот коридор: Повеќе возила удрени, сообраќајот е во прекин

Реклама

Неколку возила се оштетени во тешка сообраќајна несреќа што се случи денеска на Моравскиот коридор.

-Реклама-

Несреќата се случила на патниот правец Чиќевац-Крушевац.

-Реклама-

Како што е наведено во објавата на Инстаграм на профилот 192_rs, блокирани се сите три ленти.

Засега не е позната состојбата на учесникот.

Шокантни се сцените на местото на несреќата.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

Тешка несреќа на Моравскиот коридор: Повеќе возила удрени, сообраќајот е во прекин

-Реклама-

Тешка несреќа на Моравскиот коридор: Повеќе возила удрени, сообраќајот е во прекин

Реклама

Неколку возила се оштетени во тешка сообраќајна несреќа што се случи денеска на Моравскиот коридор.

Несреќата се случила на патниот правец Чиќевац-Крушевац.

Како што е наведено во објавата на Инстаграм на профилот 192_rs, блокирани се сите три ленти.

Засега не е позната состојбата на учесникот.

Шокантни се сцените на местото на несреќата.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО