Wednesday, May 22, 2024
14.8 C
Skopje

(ВИДЕО) ВО ЖИВО: Се слави на големо пред штабот на ДУИ, зурли, тапани и голем број симпатизери во Мала Речица

-Реклама-

(ВИДЕО) ВО ЖИВО: Се слави на големо пред штабот на ДУИ, зурли, тапани и голем број симпатизери во Мала Речица

Реклама

Во моментов пристигнуваат видеа од славје пред главниот штаб на ДУИ во Мала Реченица.

-Реклама-

Како што може да се види на преносот во живо кој го објави Gazeta Lajm има голем број симпатизери на партијата.

-Реклама-

На видеото се гледа зурли и тапани и расположени граѓани.

Исто така имал и голем огномет пред седиштето. Се очекува наскоро прес конференција на ДУИ.

Погледнете го видеото:

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

(ВИДЕО) ВО ЖИВО: Се слави на големо пред штабот на ДУИ, зурли, тапани и голем број симпатизери во Мала Речица

-Реклама-

(ВИДЕО) ВО ЖИВО: Се слави на големо пред штабот на ДУИ, зурли, тапани и голем број симпатизери во Мала Речица

Реклама

Во моментов пристигнуваат видеа од славје пред главниот штаб на ДУИ во Мала Реченица.

Како што може да се види на преносот во живо кој го објави Gazeta Lajm има голем број симпатизери на партијата.

На видеото се гледа зурли и тапани и расположени граѓани.

Исто така имал и голем огномет пред седиштето. Се очекува наскоро прес конференција на ДУИ.

Погледнете го видеото:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО