Sunday, May 19, 2024
17.8 C
Skopje

Нова сообраќајна несреќа во Македонија – автомобилот превртен, ова се деталите за истата

-Реклама-

На 26.04.2024 во 22.20 часот во СВР Скопје било пријавено дека:

Реклама

На бул.„Партизански Одреди“ патничко возило „рено“ со скопски регистарски ознаки управувано од Б.Н.(24) од Скопје удрило во бетонската жардињера.

-Реклама-

Во незгодата со телесни повреди се здобил возачот констатирани во Комплексот клиники „Мајка Тереза“.

-Реклама-

Извршен бил увид од увидна екипа од СВР Скопје.

Прочитај и: РЕКОНСТРУКЦИЈА: ЈА УБИЛЕ МАЛАТА ДАНКА И ИСЧЕЗНАЛЕ ЗА 7 МИНУТИ! Данка Илиќ е убиена пред точно еден месец, а ова е детална реконструкција на грозоморното злосторство, девојчето е убиено на неколку метри од КУЌАТА!

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

Нова сообраќајна несреќа во Македонија – автомобилот превртен, ова се деталите за истата

-Реклама-

На 26.04.2024 во 22.20 часот во СВР Скопје било пријавено дека:

Реклама

На бул.„Партизански Одреди“ патничко возило „рено“ со скопски регистарски ознаки управувано од Б.Н.(24) од Скопје удрило во бетонската жардињера.

Во незгодата со телесни повреди се здобил возачот констатирани во Комплексот клиники „Мајка Тереза“.

Извршен бил увид од увидна екипа од СВР Скопје.

Прочитај и: РЕКОНСТРУКЦИЈА: ЈА УБИЛЕ МАЛАТА ДАНКА И ИСЧЕЗНАЛЕ ЗА 7 МИНУТИ! Данка Илиќ е убиена пред точно еден месец, а ова е детална реконструкција на грозоморното злосторство, девојчето е убиено на неколку метри од КУЌАТА!

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО