Wednesday, May 22, 2024
14.8 C
Skopje

ТРАГИЧНА ВЕСТ ВО МАКЕДОНИЈА: Пронајдено е починато младо лице, лекар константирал дека немало знаци на насилство

-Реклама-

ТРАГИЧНА ВЕСТ ВО МАКЕДОНИЈА:

Реклама

23-годишно момче е пронајдено починато во својот дом во Гази Баба.

-Реклама-

На 25.04.2024 во 17.10 часот во СВР Скопје било пријавено декa:

-Реклама-

На подрачјето на Гази Баба, во неговиот дом бил пронајден починат В.М.(23) од Скопје.

Oд страна на лекар од Итна медицинска помош констатирана била смрт без видливи знаци на насилство, соопшти МВР.

Извршен бил увид од СВР Скопје, а по насоки на Јавен обвинител телото на починатиот било предадено на обдукција.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

ТРАГИЧНА ВЕСТ ВО МАКЕДОНИЈА: Пронајдено е починато младо лице, лекар константирал дека немало знаци на насилство

-Реклама-

ТРАГИЧНА ВЕСТ ВО МАКЕДОНИЈА:

Реклама

23-годишно момче е пронајдено починато во својот дом во Гази Баба.

На 25.04.2024 во 17.10 часот во СВР Скопје било пријавено декa:

На подрачјето на Гази Баба, во неговиот дом бил пронајден починат В.М.(23) од Скопје.

Oд страна на лекар од Итна медицинска помош констатирана била смрт без видливи знаци на насилство, соопшти МВР.

Извршен бил увид од СВР Скопје, а по насоки на Јавен обвинител телото на починатиот било предадено на обдукција.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО