Wednesday, May 22, 2024
14.8 C
Skopje

НОВА ТАЖНА ВЕСТ ВО МАКЕДОНИЈА: Пронајдена е почината на 54 годишна возраст жена во Скопје

-Реклама-

НОВА ТАЖНА ВЕСТ ВО МАКЕДОНИЈА:

Реклама

Вчера во 14.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека:

-Реклама-

Bо домот на подрачјето на Аеродром била пронајдена почината Т.М.(54) од Скопје.

-Реклама-

Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без видливи траги на насилство.

А по наредба на јавен обвинител телото на починатата било дадено на обдукција.

ФОТО ИЛУСТРАЦИЈА

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

НОВА ТАЖНА ВЕСТ ВО МАКЕДОНИЈА: Пронајдена е почината на 54 годишна возраст жена во Скопје

-Реклама-

НОВА ТАЖНА ВЕСТ ВО МАКЕДОНИЈА:

Реклама

Вчера во 14.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека:

Bо домот на подрачјето на Аеродром била пронајдена почината Т.М.(54) од Скопје.

Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без видливи траги на насилство.

А по наредба на јавен обвинител телото на починатата било дадено на обдукција.

ФОТО ИЛУСТРАЦИЈА

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО