Sunday, May 19, 2024
17.8 C
Skopje

ТРАГИЧНИ ВЕСТИ ПРИСТИГНУВААТ ВЕЧЕРВА ВО МАКЕДОНИЈА: Пронајдено е тело на почината млада девојка

-Реклама-

ТРАГИЧНИ ВЕСТИ ПРИСТИГНУВААТ ВЕЧЕРВА ВО МАКЕДОНИЈА:

Реклама

Тело на почината 26-годишна девојка од Кавадарци е пронајдено во куќа во близина на Градската црква „Свети Никола“ во Штип. Неофицијално, била почината веќе неколку дена, јавува MMS.mk.

-Реклама-

Возила на полицијата и Итната медицинска помош до пред малку можеа да се забележат пред куќата, додека насобрани луѓе се прашуваа што се случило.

-Реклама-

Според првичните информации, девојката во куќата живеела по ќирија.

Од СВР Штип повеќе информации најавија за утре, додека увидна екипа на на местото каде е пронајдена починатата девојка.

Извор – MMS.mk

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

ТРАГИЧНИ ВЕСТИ ПРИСТИГНУВААТ ВЕЧЕРВА ВО МАКЕДОНИЈА: Пронајдено е тело на почината млада девојка

-Реклама-

ТРАГИЧНИ ВЕСТИ ПРИСТИГНУВААТ ВЕЧЕРВА ВО МАКЕДОНИЈА:

Реклама

Тело на почината 26-годишна девојка од Кавадарци е пронајдено во куќа во близина на Градската црква „Свети Никола“ во Штип. Неофицијално, била почината веќе неколку дена, јавува MMS.mk.

Возила на полицијата и Итната медицинска помош до пред малку можеа да се забележат пред куќата, додека насобрани луѓе се прашуваа што се случило.

Според првичните информации, девојката во куќата живеела по ќирија.

Од СВР Штип повеќе информации најавија за утре, додека увидна екипа на на местото каде е пронајдена починатата девојка.

Извор – MMS.mk

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО