Wednesday, May 22, 2024
14.8 C
Skopje

(ВО ЖИВО) Артан Груби се вклучи во живо од избирачкото место, одби да земе ливче за претседателските избори

-Реклама-

(ВО ЖИВО) Артан Груби се вклучи во живо од избирачкото место, одби да земе ливче за претседателските избори

Реклама

Прашан од членовите на избирачкиот одбор дали ќе гласа за парламентарните избори и за вториот круг од претседателските избори, јасно се слуша, а потоа и се гледа, дека Груби го бара и го зема само гласачкото ливче за изборите за пратеници

-Реклама-

Вицепремиерот Артан Груби на својот фејсбук-профил се вклучи во живо во моментот на пристигнување на избирачкото место во ООУ „Петар Здравковски Пенко“ во скопски Чаир.

-Реклама-

Погледнете како изгледаше тоа:

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

(ВО ЖИВО) Артан Груби се вклучи во живо од избирачкото место, одби да земе ливче за претседателските избори

-Реклама-

(ВО ЖИВО) Артан Груби се вклучи во живо од избирачкото место, одби да земе ливче за претседателските избори

Реклама

Прашан од членовите на избирачкиот одбор дали ќе гласа за парламентарните избори и за вториот круг од претседателските избори, јасно се слуша, а потоа и се гледа, дека Груби го бара и го зема само гласачкото ливче за изборите за пратеници

Вицепремиерот Артан Груби на својот фејсбук-профил се вклучи во живо во моментот на пристигнување на избирачкото место во ООУ „Петар Здравковски Пенко“ во скопски Чаир.

Погледнете како изгледаше тоа:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО