Wednesday, May 22, 2024
14.8 C
Skopje

Инфомакс објави видео од драматично апсење во Македонија пред малку (ВИДЕО)

-Реклама-

Портал Инфомакс објави видео како што се гледа драматично апсење на едно лице.

Реклама

Како што може да се види на видеото неколку полицајци апсат едно лице.

-Реклама-

Како што пишува порталот Инфомакс се работи за настан во Кочани.

-Реклама-

Повеќе детали очекуваме наскоро.

Погледнете го видеото кое го објави од Инфомакс:

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

Инфомакс објави видео од драматично апсење во Македонија пред малку (ВИДЕО)

-Реклама-

Портал Инфомакс објави видео како што се гледа драматично апсење на едно лице.

Реклама

Како што може да се види на видеото неколку полицајци апсат едно лице.

Како што пишува порталот Инфомакс се работи за настан во Кочани.

Повеќе детали очекуваме наскоро.

Погледнете го видеото кое го објави од Инфомакс:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО