Tuesday, June 25, 2024
28.8 C
Skopje

Пронајдено 14 годишното девојче по кое се трагаше во Македонија

-Реклама-

Пронајдено 14 годишното девојче по кое се трагаше во Македонија

Реклама

Денеска во 08.30 часот во СВР Скопје било пријавено дека во с. Сарај:

-Реклама-

Полициски службеници ја пронашле М.А.(14) од Скопје, за која на 24.05.2024 во Полициската станица Бит Пазар нејзината мајка пријави дека:

-Реклама-

Се оддалечила од домот, соопшти денеска Министерството за внатрешни работи.

Пронајдено 14 годишното девојче по кое се трагаше во Македонија

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

Пронајдено 14 годишното девојче по кое се трагаше во Македонија

-Реклама-

Пронајдено 14 годишното девојче по кое се трагаше во Македонија

Реклама

Денеска во 08.30 часот во СВР Скопје било пријавено дека во с. Сарај:

Полициски службеници ја пронашле М.А.(14) од Скопје, за која на 24.05.2024 во Полициската станица Бит Пазар нејзината мајка пријави дека:

Се оддалечила од домот, соопшти денеска Министерството за внатрешни работи.

Пронајдено 14 годишното девојче по кое се трагаше во Македонија

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО