Tuesday, July 16, 2024
25.8 C
Skopje

(ВИДЕО) Вознемирувачки! Се појави ново видео од напаѓачот на ЕУРО: Еве зошто го застрела полицијата, падна веднаш

-Реклама-

Нова грозоморна снимка доаѓа од Хамбург, каде полицијата морала брзо да реагира и да пука во напаѓачот, кој имал намера да повреди луѓе кои дошле да го гледаат Европското првенство.

Реклама

Тој се упатил кон фан зоната, која била на само 200 метри од местото каде што тргнала полицијата, сето тоа со златна секира и молотов коктел.

-Реклама-

Полицијата го предупредила напаѓачот, но се чинело дека е луд и не можеле да го смират.

-Реклама-

Не пукале додека не се обидел да запали молотов коктел и да го фрли на некој во близина. Тие испукале четири куршуми кон напаѓачот, по што тој паднал.

После тоа реагирала брза помош и се обидела да го оживее. Се уште не е позната состојбата на напаѓачот.

Видеото е подолу, предупредете дека е ВОЗНЕМИРУВАЧКО.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

(ВИДЕО) Вознемирувачки! Се појави ново видео од напаѓачот на ЕУРО: Еве зошто го застрела полицијата, падна веднаш

-Реклама-

Нова грозоморна снимка доаѓа од Хамбург, каде полицијата морала брзо да реагира и да пука во напаѓачот, кој имал намера да повреди луѓе кои дошле да го гледаат Европското првенство.

Реклама

Тој се упатил кон фан зоната, која била на само 200 метри од местото каде што тргнала полицијата, сето тоа со златна секира и молотов коктел.

Полицијата го предупредила напаѓачот, но се чинело дека е луд и не можеле да го смират.

Не пукале додека не се обидел да запали молотов коктел и да го фрли на некој во близина. Тие испукале четири куршуми кон напаѓачот, по што тој паднал.

После тоа реагирала брза помош и се обидела да го оживее. Се уште не е позната состојбата на напаѓачот.

Видеото е подолу, предупредете дека е ВОЗНЕМИРУВАЧКО.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО