Tuesday, July 16, 2024
25.8 C
Skopje

(ФОТО) Се запали и целосно изгоре автомобил во Македонија – ова се деталите

-Реклама-

(ФОТО) Се запали и целосно изгоре автомобил во Македонија – ова се деталите

Реклама

Според првичните информации, нема повредени лица, а возилото целосно изгорело.

-Реклама-

Автомобил се запали на автопатот Скопје-Велес.

-Реклама-

Повеќе информации се очекуваат од МВР.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

(ФОТО) Се запали и целосно изгоре автомобил во Македонија – ова се деталите

-Реклама-

(ФОТО) Се запали и целосно изгоре автомобил во Македонија – ова се деталите

Реклама

Според првичните информации, нема повредени лица, а возилото целосно изгорело.

Автомобил се запали на автопатот Скопје-Велес.

Повеќе информации се очекуваат од МВР.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО