Tuesday, July 16, 2024
25.8 C
Skopje

Ограбена продавница во трговскиот центар во Тетово

-Реклама-

На 29.06.2024 во 17.25 часот во СВР Тетово Б.И. (41) од Тетово пријавил дека истиот ден околу 11:45 часот од неговата продавница лоцирана во трговски центар во Тетово, од касата му биле одземени пари.

Реклама

Од МВР информираат дека се преземаат мерки за расчистување на случајот

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

Ограбена продавница во трговскиот центар во Тетово

-Реклама-

На 29.06.2024 во 17.25 часот во СВР Тетово Б.И. (41) од Тетово пријавил дека истиот ден околу 11:45 часот од неговата продавница лоцирана во трговски центар во Тетово, од касата му биле одземени пари.

Реклама

Од МВР информираат дека се преземаат мерки за расчистување на случајот

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО