Tuesday, July 16, 2024
25.8 C
Skopje

Повозрасна жена тешко повредена откако во неа удрил возач со мерцедес

-Реклама-

Вчера во 14.20 часот во полициската станица Неготино било пријавено дека на ул.„Индустриска“ во Неготино патничко возило „мерцедес“ со неготински регистарски ознаки, управувано од Д.М.(32) од Неготино, удрило во М.С.(73) од Неготино.

Реклама

Во несреќата со тешки телесни повреди се здобила М.С. констатирани во болницата во Неготино.

-Реклама-

Извршен бил увид од увидна екипа од ОВР Неготино

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

Повозрасна жена тешко повредена откако во неа удрил возач со мерцедес

-Реклама-

Вчера во 14.20 часот во полициската станица Неготино било пријавено дека на ул.„Индустриска“ во Неготино патничко возило „мерцедес“ со неготински регистарски ознаки, управувано од Д.М.(32) од Неготино, удрило во М.С.(73) од Неготино.

Реклама

Во несреќата со тешки телесни повреди се здобила М.С. констатирани во болницата во Неготино.

Извршен бил увид од увидна екипа од ОВР Неготино

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО