Tuesday, July 16, 2024
25.8 C
Skopje

Ова е идентитетот на монструмот кој ја силувал малолетничката во Македонија

-Реклама-

На 30.06.2024 во 19:00 часот во Кочани, постапувајќи по претходна пријава, полициски службеници од Надворешната канцеларија за криминалистички работи Кочани извршиле службен разговор со О.Х.(37) од Кочани, поради основано сомнение дека извршил обљуба врз малолетничка од Кочани.

Реклама

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

Ова е идентитетот на монструмот кој ја силувал малолетничката во Македонија

-Реклама-

На 30.06.2024 во 19:00 часот во Кочани, постапувајќи по претходна пријава, полициски службеници од Надворешната канцеларија за криминалистички работи Кочани извршиле службен разговор со О.Х.(37) од Кочани, поради основано сомнение дека извршил обљуба врз малолетничка од Кочани.

Реклама

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО