Tuesday, July 16, 2024
25.8 C
Skopje

Гостин во хотел сексуално вознемирувал друга гостинка

-Реклама-

Гостин во хотел сексуално вознемирувал друга гостинка, информираа од Струмичката полиција.

Реклама

СВР Струмица поднесе кривична пријава против Б.С.(33), поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „полово вознемирување“.

-Реклама-

На 30.06.2024 во хотел во Стар Дојран, пријавениот полово вознемирувал скопјанка која била сместена во истиот хотел.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

Гостин во хотел сексуално вознемирувал друга гостинка

-Реклама-

Гостин во хотел сексуално вознемирувал друга гостинка, информираа од Струмичката полиција.

Реклама

СВР Струмица поднесе кривична пријава против Б.С.(33), поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „полово вознемирување“.

На 30.06.2024 во хотел во Стар Дојран, пријавениот полово вознемирувал скопјанка која била сместена во истиот хотел.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО