Tuesday, July 16, 2024
25.8 C
Skopje

Тешко повредени мајка и ќерка откако врз нив паднала порта

-Реклама-

Вчера во 15:22 часот во СВР Тетово од Ургентно одделение при Медицински центар во Гостивар било пријавено дека кај нив биле донесени М.Ш.(28) и нејзината малолетна ќерка од гостиварски Градец, кои се здобиле со тешки телесни повреди, откако на нив паднала порта од куќа, сопственост на Р.Ш..

Реклама

Увид на лице место извршила екипа од ОВР Гостивар.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

Тешко повредени мајка и ќерка откако врз нив паднала порта

-Реклама-

Вчера во 15:22 часот во СВР Тетово од Ургентно одделение при Медицински центар во Гостивар било пријавено дека кај нив биле донесени М.Ш.(28) и нејзината малолетна ќерка од гостиварски Градец, кои се здобиле со тешки телесни повреди, откако на нив паднала порта од куќа, сопственост на Р.Ш..

Реклама

Увид на лице место извршила екипа од ОВР Гостивар.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО