Monday, September 25, 2023
18.8 C
Skopje
HomeВЕСТИ(ВИДЕО) ЛУДНИЦА ВО СОБЛЕКУВАЛНАТА- Погледнете го славјето на фудбалерите по херојската победа!

(ВИДЕО) ЛУДНИЦА ВО СОБЛЕКУВАЛНАТА- Погледнете го славјето на фудбалерите по херојската победа!

-Реклама-

Македонија го исфрли европскиот првак во полуфиналниот бараж за Светското првенство, откако Александар Трајковски постигна гол во петминутното надополнување .

По крајот на натпреварот, еуфоријата постоеше само во „црвено-жолтиот“ дел како на трибините, така и на теренот.

Играчите на македонската фудбалска репрезентација продолжија со славјето и во соблекувалната.

Погледнете како изгледаше тоа:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО

(ВИДЕО) ЛУДНИЦА ВО СОБЛЕКУВАЛНАТА- Погледнете го славјето на фудбалерите по херојската победа!

Реклама

Македонија го исфрли европскиот првак во полуфиналниот бараж за Светското првенство, откако Александар Трајковски постигна гол во петминутното надополнување .

По крајот на натпреварот, еуфоријата постоеше само во „црвено-жолтиот“ дел како на трибините, така и на теренот.

Играчите на македонската фудбалска репрезентација продолжија со славјето и во соблекувалната.

Погледнете како изгледаше тоа:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО