Monday, September 25, 2023
18.8 C
Skopje
HomeВЕСТИ(ВИДЕО) Со пиштол ПУКАШЕ во телевизорот по промашениот пенал на Турција!

(ВИДЕО) Со пиштол ПУКАШЕ во телевизорот по промашениот пенал на Турција!

-Реклама-


Турција вчера загуби од Португалија со 3-1. Мечот беше неизвесен, но во второто полувреме Бурак Јилмаз промаши пенал а турските фанови ова го доживеаа на различен начин.

Турски навивач со пиштол во раката го следеше пеналот на Јилмаз, но кога виде дека промаши, испука куршум во мониторот.

Погледнете го видеото во продолжение:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО

(ВИДЕО) Со пиштол ПУКАШЕ во телевизорот по промашениот пенал на Турција!

Реклама


Турција вчера загуби од Португалија со 3-1. Мечот беше неизвесен, но во второто полувреме Бурак Јилмаз промаши пенал а турските фанови ова го доживеаа на различен начин.

Турски навивач со пиштол во раката го следеше пеналот на Јилмаз, но кога виде дека промаши, испука куршум во мониторот.

Погледнете го видеото во продолжение:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО