Monday, September 25, 2023
18.8 C
Skopje
HomeВЕСТИТAЖНA ВЕСТ во Македонија: Пронајден пoчинaт во својот стан

ТAЖНA ВЕСТ во Македонија: Пронајден пoчинaт во својот стан

-Реклама-

Седумдесет и едногодишен охриѓанец синоќа е пронајден починат во неговиот стан, соопшти СВР Охрид.

Според информациите, се работи за Л.Ц.(71).

Лекар констатирал смрт без траги на насилство, а по наредба на Јавен обвинител телото е предадено за обдукција.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО

ТAЖНA ВЕСТ во Македонија: Пронајден пoчинaт во својот стан

Реклама

Седумдесет и едногодишен охриѓанец синоќа е пронајден починат во неговиот стан, соопшти СВР Охрид.

Според информациите, се работи за Л.Ц.(71).

Лекар констатирал смрт без траги на насилство, а по наредба на Јавен обвинител телото е предадено за обдукција.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО