Sunday, June 16, 2024
17.8 C
Skopje

Македонските херои од Палермо, право на дочек на плоштад!

-Реклама-

Реклама

Од ФФМ информираат дека денеска околу 18:30 часот, нашите херои ќе бидат на централниот плоштад во Скопје, каде ќе ги поздрават сите фанови кои ќе присуствуваат на овој настан.

-Реклама-

Секако, и да им се заблагодарат на големата поддршка која ја добиваат од нив на нивните натпревари.

-Реклама-

По победата над Италија, Македонија на патот кон Светското првенство треба да направи подвиг и во Порто против Португалија.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

Македонските херои од Палермо, право на дочек на плоштад!

-Реклама-

Реклама

Од ФФМ информираат дека денеска околу 18:30 часот, нашите херои ќе бидат на централниот плоштад во Скопје, каде ќе ги поздрават сите фанови кои ќе присуствуваат на овој настан.

Секако, и да им се заблагодарат на големата поддршка која ја добиваат од нив на нивните натпревари.

По победата над Италија, Македонија на патот кон Светското првенство треба да направи подвиг и во Порто против Португалија.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО