Tuesday, July 9, 2024
28.8 C
Skopje

ВО ЖИВО: (ВИДЕО) ИНЦИДЕНТ помеѓу „Комити“ и „Чкембари“ во салата Јане Сандански

-Реклама-

Реклама

Инцидент на самиот почеток на натпреварот помеѓу Вардар и Еурофарм Пелистер. Во продолжени погледете го видеото

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

ВО ЖИВО: (ВИДЕО) ИНЦИДЕНТ помеѓу „Комити“ и „Чкембари“ во салата Јане Сандански

-Реклама-

Реклама

Инцидент на самиот почеток на натпреварот помеѓу Вардар и Еурофарм Пелистер. Во продолжени погледете го видеото

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО