ИЗБОР НА УРЕДНИКОТ

ПОПУЛАРНИ ОБЈАВИ

Skopje
clear sky
16.8 ° C
16.8 °
16.8 °
67 %
4.1kmh
0 %
Sun
26 °
Mon
29 °
Tue
27 °
Wed
18 °
Thu
9 °

ЗА НАС

Idol.mk е портал создаден од тим на млади луѓе со голем мотив и енергија. Истиот почнува со активна работа во 2022 година.

Контакт: [email protected]"

СЛЕДИ НЕ

© idol.mk Сите права се заддржани