ВЕСТИ

AdvertismentGoogle search engineGoogle search engine

МАГАЗИН

СПОРТ

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ

Го вработиле како овчар, а тој им украл 127 овци и ги продал

СВР Куманово поднесе кривична пријава против Д.Ј.(62) од Куманово, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „затајување“. Пријавениот, кој бил ангажиран како овчар...
AdvertismentGoogle search engineGoogle search engine
AdvertismentGoogle search engineGoogle search engine